• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

KURSİYERLERE AŞILAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ VERİLİYOR

Düzce Belediyesi Tarım Akademisi, paydaş kurumlarla işbirliği içinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Düzce Belediyesi personellerinin talebi üzerine meyve ağaçlarında aşılama teknikleri konulu kurs düzenlendi. 80 saat sürecek eğitim programının ilk dersinde teorik bilgiler paylaşıldı.

KURSİYERLERE AŞILAMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ VERİLİYOR
9.03.2024 - 18:23
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önemle üzerinde durduğu “Tarım Akademisi” bünyesinde eğitimler hız kesmiyor. Tarımsal faaliyetlerin artırılması ve teşvik edilmesi amacıyla Park ve Bahçeler

Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tarım Akademisi’nde, paydaş kurumlardan biri olan Tarım İl Müdürlüğü işbirliğinde ‘Meyve Ağaçlarında Aşılama Teknikleri’ konulu kurs açıldı.

Düzce Belediyesi personellerinin talebi üzerine düzenlenen ve 80 saat olarak planlanan kurs kapsamında ilk eğitim gerçekleşti. Teorik bilgilerin paylaşıldığı eğitim programı, sahada uygulamalı eğitimlerin de verilmesi ile tamamlanacak. Kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlere ise onaylı sertifika verilecek.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar