• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu 2024 yılında Düzce’yi her alanda daha çok geliştirmek ve  ileriye taşımak için çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı
31.12.2023 - 17:13
Haber Merkezi

Yeni yılın milletimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Şengüloğlu, “2023 yılında ülke olarak yaşadığımız zorluklara rağmen her zaman dayanışma ve güçlü bir irade sayesinde tarihi bir başlangıç yaptık.
Deprem ve seller gibi doğal afetler karşısında bir arada kalarak umutla ve kararlılıkla ilerlemeye devam ettik.
2024 yılında şehrimizi her alanda daha da geliştirmek ve ileriye taşımak için çalışmalarımız bugünkü hızımızdan daha güçlü daha emin adımlarla olacak.
Yeni Türkiye yolunda ise 2053 ve 2071 vizyonlarını gerçekleştirmek ve ülkemizin daha da güçlenerek, refah seviyemizin artmasını sağlayacak projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız.
Geçen yılın öğretileriyle donanmış olarak, karşımıza çıkacak her zorlukla başa çıkabileceğimize olan inancımızı kaybetmeden yola devam edelim. Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının tüm dünyaya, ülkemize ve şehrimize sağlık barış ve huzur getirmesini diliyorum. Siz Düzceli hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, saygı, sevgi ve muhabbetlerimizi sunarım” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar