• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

“SİZLER EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ”

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Çakırlar, Tokuşlar ve Çavuşlar Mahallelerinde seçmenlerle buluştu. Özlü, “Bu şehir çok güzel. Çok güzel şeyler yapılmaya layık. Sizler bu şehrin sakinleri olarak en güzeline layıksınız” dedi.

“SİZLER EN GÜZELİNE LAYIKSINIZ”
13.02.2024 - 23:24
Haber Merkezi

  31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak seçimler öncesi ziyaretlerini sürdüren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, mahalle toplantılarında seçmenlere yaptığı ve yapacağı çalışmaları anlatarak destek istiyor. Son olarak Çakırlar, Tokuşlar ve Çavuşlar Mahallelerine giden Özlü, “Buraya sizlere kendimizi anlatmaya geldik” diyerek sözlerine başladı.

“BU ŞEHİR ÇOK GÜZEL, GÜZEL ŞEYLERE LAYIK”

5 yıllık görev süresi içinde pandemi salgını,  deprem ve 2 kez sel afeti yaşadıklarını, fiilen 2,5 yıl çalışabildiklerini ifade eden Özlü, Düzce’nin kronikleşmiş ve çözülemeyen tüm sorunlarına el attıklarını ve 20 yılda yapılabilecek işleri başardıklarını söyledi. “Benim yaptığım her iş kalıcı iştir” diyen Özlü, katı atık bertaraf tesisi, modern itfaiye binası, yeni itfaiye araçları, kütüphaneler, okullar ve parkları örnek gösterdi. Düzce’nin çok ciddi bir atılım içinde olduğunu vurgulayan Özlü, “Çok şey yaptık, ama her şeyi yapamadık. Zaten her şeyi yapmış olsaydım bugün burada olmazdım. Yapacaklarımız var. Onlar için sizden destek istiyorum. Daha çok şey yapacağız, bizi destekleyin. Mahalleniz, şehrimiz güzelleşsin, sınıf atlasın. İnsanlar daha mutlu olsun. Bu şehir çok güzel. Çok güzel şeyler yapılmaya layık. Sizler bu şehrin sakinleri olarak en güzeline layıksınız” dedi.

Çakırlar, Tokuşlar ve Çavuşlar Mahallelerinde şehir konforunda köy konseptinin uygulanacağını ifade eden Özlü, “Köyün bir güzelliği var. Bunu bozmayacağız. Buraları Kültür Mahallesi gibi yapmayacağız. Ben buna İsviçre modeli diyorum. Bu modelde şehirde verilen tüm hizmetler köylerde de olacak. Ama aynı zamanda burada tarım ve hayvancılık faaliyetleri devam edecek” ifadelerini kullandı.

“DÜZCE’YE KİM KAYNAK GETİREBİLECEKSE ONA OY VERİN”

Vatandaşlardan destek isteyen Özlü, “Çok sayıda adaylarımız var. Size başkaları da gelecek. Devlet yönetmek devlet terbiyesi, devlet adamlığı, devlet tecrübesi gerektirir. İçi boş vaatlere ve söylemlere asla ve kat’a kulak asmayın. Bu seçimlerde Düzce’ye en faydalı kim olabilecekse, en fazla kim kaynak getirebilecekse, kim yalan söylemeyecekse ona oy verin. Çok şey yapmaya çalıştık. Bizim eksiklerimiz de var. Yapamadıklarımız için buradayız, sizlerden yetki istiyoruz” şeklinde konuştu.

Çakırlar Mahallesi sakinlerinden Raşit Köse’nin mahalle ziyareti esnasında Faruk Özlü için yazdığı şarkıyı söylemesi keyifli anlar yaşattı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar