• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

FABRİKA ZİYARETLERİNDE KADIN ÇALIŞANLARLA BİR ARAYA GELDİ

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle büyük bölümü kadın çalışanlardan oluşan Realkom Fabrikası personelini ziyaret etti.

8.03.2024 - 20:54
Güncelleme 9.03.2024 - 11:00
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de kadın istihdamına önemli katkılarda bulunan Realkom fabrikasında kadın çalışanlara konuk oldu. Öğle yemeğinde çalışanlarla sohbet eden Başkan Özlü; “biz, kadınları hayatın öznesi olarak betimleyen bir anlayışın temsilcisiyiz. Her alanda bizim en yakın hayat
ortaklarımız kadınlardır. Bugün de hem kendi ev ekonomisine hem de ülkemizin kalkınmasında emeği olan hanım kardeşlerimize misafir olduk. Her biri ile ayrı ayrı sohbet ettik, bizden isteklerini sorduk. Belediye hizmetlerimizi hanım kardeşlerimizin öneri ile daha kapsamlı hale getireceğiz. Talepler, fikirler bizim için çok
önemlidir.

Bu ziyaretlerimizin amacı da aslında kadınların istihdamının önemi konusunda farkındalık oluşturmaktır. Bizleri burada misafir eden değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yemekhanede kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen fabrika personeli ile tek tek ilgilenen Başkan Özlü, 31 Mart Yerel Seçimleri için destek sözünü de aldı.


Editör: Ç. Resuloğlu
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar