• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

“TURUNCU ATKILILAR” HER YERDE

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız veren AK Parti Kadın Kolları 81 ilde tüm evlerin kapısını tek tek çalıyor. Turuncu atkı takan teşkilat üyeleri her sokakta dikkatleri üzerinde topluyor.

“TURUNCU ATKILILAR” HER YERDE
20.03.2024 - 17:35
Haber Merkezi

Sadece seçimden seçime değil yılın her günü vatandaşla temas hâlinde olduklarını vurgulayan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bu kez turuncu atkılarla görünür olduklarını dile getirdi.

“5 milyon 506 bin 206 kadın üyesi ile dünyadaki pek çok siyasi partiden daha fazla üyeye sahip, Türkiye’nin en büyük kadın hareketiyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından siyasetin öznesi hâline getirilen biz kadınlar; yurdumuzun her köşesinde kapıları açan anahtar, gönüllere dokunan elleriz.
 
Hemşehrilerimize sadece Partimizi, icraatlarımızı anlatıp destek istiyor değiliz. Aynı zamanda varsa hanelerinin, mahallelerinin sorunlarını öğrenip ilgili makamlara iletiyor, çözümü için çaba harcıyoruz.”

81 il, 922 ilçede her gün için kendi programlarını yapıp ona göre hareket eden AK Parti Kadın Kolları bu Ramazan’da farklı bir yöntem izledi. Programlar, tüm teşkilatlar için haftalık olarak ortak hazırlandı.

Her haftanın temasına göre hasta, yaşlı, şehit ailesi, ihtiyaç sahibi ve öğrenciler ziyaret edilerek hatırları soruldu. Ziyaretler, şehrin koşullarına uygun olarak ev, ofis, tarla gibi mekânlarda yapılıyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar