• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

REKOR OY HEDEFLEYEN ÖZLÜ, TEMPO DÜŞÜRMÜYOR

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. 31 Mart’ta rekor oy hedefleyen Özlü, meclis üyesi adayları ile birlikte iftar davetlerine konuk oluyor ve ziyaretler gerçekleştiriyor.

20.03.2024 - 18:12
Haber Merkezi

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ‘rekor oy’ hedefleyen Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim temposunu düşürmüyor. Propaganda sürecinde mahalle ve kahve toplantıları yapan, sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Özlü, seçmenlere 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları ve yeni dönemde yapacağı projeleri anlattı. Bu süreçte vatandaşların kendisine ilettiği sorunları ve talepleri de dinleyen Özlü, ‘anında çözüm’ odaklı yaklaşımı ile takdirleri kazandı.
 
BİR AKŞAMDA 3 İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU
Ramazan ayında da yoğun tempoda seçim çalışmalarına devam eden Özlü, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte iftar davetlerine konuk oluyor. İştirak Yapı tarafından düzenlenen iftar davetine katılan Özlü, Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu’nun öğretmenlere yönelik iftar davetine icabet etti. Erguvan Sosyal Tesisleri’ndeki iftar davetinde okul yöneticileri ve öğretmenler ile sohbet eden Özlü,

huzurevi sakinlerinin iftar yaptığı Erguvan Kıl Çadırı’na uğramayı da ihmal etmedi. Masaları tek tek gezerek yaşlı vatandaşların halini ve hatırını soran Özlü, kendisinden bir talepleri olup olmadığını da sordu.
EV TOPLANTISINDA SEÇMENLERLE BULUŞTU
Özlü’nün dördüncü durağı ise Hamidiye Mahallesi oldu. Ev toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Özlü, “Bu şehrin ihtiyacı olan ne varsa biz hepsini yapıyoruz. Kendimizi sadece belediyecilik ile sınırlı görmüyoruz.

Okullar, kütüphaneler, hastane yapıyoruz. Hiç kimse proje yapma ve uygulama konusunda bizim kadar deneyimli, bizim kadar bilgi sahibi, bizim kadar güç sahibi olamaz. Bunu da çok iddialı söylüyorum. Çünkü benim uzmanlık alanım proje yapmak ve proje uygulamak. Devam eden işlerimiz var, asar deresi projesi,

içme suyu şebekesinin değişimi, millet bahçesi 2 gibi. Bunları tamamlayacağız. Biz her şeyi yaptık-tamamladık iddiasında değiliz. Yapamadığımız işleri tamamlamak için sizlerden yetki istiyoruz” dedi.
Yerel seçimlerde oy kullanırken siyasi görüşlerin bir kenara bırakılmasını isteyerek, adayların siciline, geçmişine, gücüne ve ahlakına bakılması önerisini yineledi.
 
Genç seçmenlere ulaşmak amacıyla kafe ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Özlü, Düzce’nin kalkınması ve gelişmesi hedefi doğrultusunda hazırladığı projeleri hayata geçirmek üzere seçmenlerden destek istedi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar