• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

BAŞKAN ÖZLÜ ESERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan ayı boyunca sahur vaktine kadar açık olan Millet Kütüphanesi ve Sabiha Ulusoy Kütüphanesi’nde ders çalışan gençlere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAŞKAN ÖZLÜ ESERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR
3.04.2024 - 16:47
Haber Merkezi

Burada gençlerle buluşan Başkan Özlü, nasihatlerini yineleyerek ‘başarı için çok çalışmak gerek’ dedi.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yerel seçimlerin ardından Düzcelilerle yakın temasını sürdürüyor. Özellikle gençlerin çalışma ortamlarına yapılan yatırımlara büyük önem atfeden

Başkan Özlü, gece saatlerinde de açık olan Millet Kütüphanesi ve Sabiha Ulusoy Kütüphanesi’nde gençlere sürpriz yaptı. Başkan Özlü, yerel seçimden aldığı zafer ile çalışma temposuna bir gün bile ara vermeden devam ederken eğitim yatırımlarına sahip çıkan gençlere hem teşekkür etti hem de nasihatlerini tekrarladı.

ÇAYLAR, KAHVELER DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN
İlk olarak Uzunmustafa Mahallesi’ndeki Sabiha Ulusoy Kütüphanesi’ne ziyarette bulunan Başkan Özlü, daha sonra Millet Kütüphanesi’ne geçti. Burada da gençlerle sohbet ederek fikir ve önerilerini dinlerken gençlere hitap eden Başkan Özlü:

“Bütün imkanlarımız Düzce’de şehrine, ülkesine ve milletine faydalı gençler yetişmesi içindir. Buralarda sizlerin geç saatlere kadar kalıp ders çalışması bizi gururlandırıyor. Yaptığımız eserlere siz sahip çıkarsanız kalıcı olur, bütün gençler bu mekanlardan faydalanır. Başarılarınız bizim en büyük gurur kaynağımızdır.

Geleceğimizsiniz, sizin için inşa ettiğimiz bu kütüphanelerde sınavlarınıza hazırlanmanızdan büyük memnuniyet duyuyoruz. Çay, kahve ikramımız da sizler için. Başarılı olmak için en önemli anahtarınız çok çalışmaktır. Çalışanın karşısında hiçbir engel olamaz.” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar