• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Özcan’dan 4 Aralık Düzce Madenciler Günü Kutlama Mesajı

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı “4 Aralık Dünya Madenciler Günü Kutlu Olsun”

Özcan’dan 4 Aralık Düzce Madenciler Günü Kutlama Mesajı
4.12.2023 - 13:03
Haber Merkezi

"Yerin derinliklerinden geldiler Ellerinde susmak bilmeyen bir yeraltı güneşiyle, Ne kadar diplere bastırılsa O kadar boğulmak bilmez yankısıyla yüreklerinin.. "Madencilik sektöründe çalışan işçilerin güvenliği ve refahı için alınması gereken önlemlerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğine inanıyoruz.  Bu doğrultuda, ilgili tüm tarafların işbirliği içinde hareket etmesi ve işçilerimizin güvenliği için gerekli adımların atılması çağrısını yapıyoruz.
Bugün, kaybettiğimiz madencilerimizi bir kez daha saygıyla anarken, onların anısına yakışır bir şekilde, daha güvenli çalışma koşulları ve daha iyi yaşam standartları için mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğimizi belirtmek isteriz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Tüm Madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü'nü kutluyor, kaybettiğimiz madencilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

Özcan DAĞISTANLI

CHP Düzce İl Başkanı


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar