• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

CHP İL Başkanlığından

Düzce Kamuoyunun Dikkatine! Bazı Yerel Basın kuruluşlarında ne tesadüftür ki Tüm Belediye Başkanı Aday Adaylarımızla değerlendirme mülakatlarının başladığı bir günde Cumhuriyet Halk Partisinin Belediye Başkanı adaylarının belli olduğu,

CHP İL Başkanlığından
10.12.2023 - 15:36
Haber Merkezi

bazı ilçelerde CHP'nin Belediye Başkanı adayı çıkarmayarak seçimlere girmeyeceği şeklinde gerçeği yansıtmayan Asparagas haberler yapılmaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisinde Aday Adaylık süreci devam etmekte olup, Tüm Aday adaylarımız bizim için birbirinden değerli olmakla beraber CHP Düzce Örgütü Olarak bütün Aday Adaylarımıza eşit mesafede durmaktayız.

Bunun dışında partimizin Düzce İl genelinde hiçbir seçim bölgesinde Aday Adaylığı konusunda herhangi bir sıkıntısı olmamakla birlikte Tüm İl,İlçe ve Belde örgütlerimiz ile Aday Adaylarımız Yerel Seçimlere sonuna kadar hazırdır ve Düzce İlimizin özlemini duyduğu Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışını bir an evvel Düzcemiz ile tanıştırmak için hep birlikte büyük bir inançla ve kararlılıkla sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Son olarak asılsız haberlerle Örgütümüzün birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlere karşı CHP Düzce Örgütü Olarak mücadele edeceğimizi buradan ilan etmekle birlikte "Örgüt Ne Derse O" diyerek En Son kararı Örgütümüzün vereceğini buradan tüm Düzce Kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

Özcan Dağıstanlı

CHP Düzce İl Başkanı


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar