• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Teknoloji ile bilginin çok hızlı geliştiği günümüz dünyasında, bilgiye ulaşmak artık çok kolay. Tam da bu noktada toplumun doğru bilgiye ulaşması açısından gazetecilerimize çok büyük görevler düşmektedir.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
10.01.2024 - 15:34
Haber Merkezi

Gazeteciler, gördüklerini ve yaşanan olayları gazetecilik mesleğinin gerektirdiği etik ve ahlaki kurallar doğrultusunda koşulsuz, şartsız, doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyuna aktarmalı ve toplumun haber alma hakkını sağlamalıdır. Bu bilinçle zorlu çalışma koşullarına rağmen mesleğini büyük özveri ve fedakarlıkla icra eden gazetecilerimiz de, şüphesiz en büyük takdiri hak etmektedirler.
Bu vesileyle öncelikle bu zorlu ve onurlu mesleğe ömrünü adamış; Ulusal basında Hasan Fehmi bey, Hasan Tahsin, Uğur Mumcu, Abdi İpekçi, Çetin Emeç, Metin Göktepe, Ahmet Taner Kışlalı, Yerel basında ise Bedrettin Maradit, Ali Beşer, İhsan Çetin, Mehmet Gıdıman, Ruhiye Üner ve isimlerini tek tek sayamadığımız pek çokları gibi bugün artık aramızda olmayan değerli basın emekçilerimizi saygıyla ve rahmetle anıyor,
Kamuoyunu aydınlatmak için büyük özveri ve fedakarlıklarla görev yapan bütün değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Özcan Dağıstanlı

CHP Düzce İl Başkanı


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar