• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan Cezayir Yolcusu

CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu üyesi Talih Özcan’ın yoğun temposu dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta Maraş merkezli depremlerin yıldönümünde Malatya’ya ziyarete giden Özcan’ın yoğun programı devam ediyor.

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan Cezayir Yolcusu
10.02.2024 - 16:00
Haber Merkezi

CHP’Lİ ÖZCAN TAM GAZ!

6 Şubat depremlerinin yıldönümünde Malatya’daki anma programlarına katılan ve iki gün oradaki depremzedeleri ziyaret ederek acılarını paylaşan CHP Düzce Milletvekili Özcan, Malatya dönüşünde Kaynaşlı’daki Karitas evlerinde yaşayan depremzede vatandaşların mağduriyetlerini Meclis gündemine taşımıştı. Meclis çalışmalarından sonra Düzce’ye dönerek Cumhuriyet Halk Partisi aday tanıtım lansmanına katılan Özcan, yaptığı konuşmada Düzcelilere çok önemli mesajlar verdi.  Özcan, Düzce’de birlik olup, tarih yazmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Özcan, Düzce Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan’ı ziyaret etti. Özellikle obezite cerrahisi konusunda bilgiler alan Özcan, Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan’a ve ekibine teşekkür ederek başarılar diledi.

ÖZCAN CEZAYİR YOLCUSU

Aynı zamanda Dışişleri Komisyonu Üyesi olan Özcan’ın Pazartesi günü Cezayir’e uçacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Eski Yardımcısı, Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay’ın da olduğu bir heyet, Pazartesi günü Cezayir’e giderek üç gün orada siyasi temaslarda bulunacak. Cezayir Büyükelçimiz tarafından karşılanacak olan Dışişleri Komisyonu üyelerinden oluşan heyetin, Salı günü itibariyle ziyaret programı yoğunlaşacak.

Ulusal Halk Meclisi Dışişleri Komisyonu Başkanı Rabah Bouteldja, Ulusal Halk Meclisi Başkan Yardımcısı ve Türkiye-Cezayir Dostluk Komisyonu Başkanı Messaoud Guesri ve birçok bakanla görüşecek olan Talih Özcan’ın da aralarında olduğu heyet, Türkiye – Cezayir arasındaki dostluk ilişkilerin sürdürülmesi ve geliştirilmesi amacıyla temaslarını sürdürecek.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar