• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

“GÖREVİ VERİN, BELEDİYECİLİK NASIL YAPILIR GÖSTERELİM”

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz seçim çalışmaları kapsamında Kızılay Meydanı esnafını ziyaret etti. Seçim süresince çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya kararlı olan Caymaz Düzce’yi belediyeciliğiyle, gelişmişliğiyle, turizm ve sanayisiyle farklı kılmak için var gücüyle çalışacağının sözünü veriyor.

“GÖREVİ VERİN, BELEDİYECİLİK NASIL YAPILIR GÖSTERELİM”
4.03.2024 - 09:54
Haber Merkezi

 DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için her caddede, her sokakta, her kesimden Düzce’nin insanıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Caymaz ve beraberindekiler dünkü seçim mesaisine MÜSİAD Düzce Şubesi’ni ziyaret ederek başladı. Caymaz burada, MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Özgür Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Yerel siyasete ilişkin gerçekleştirilen sohbette belediyecilik alanında tecrübesi ve duruşu ile öne çıkan Caymaz’a seçim yarışında başarılar dilendi.

Ardından Kızılay Meydanı esnafını ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, belediye ve il genel meclis üyeleri girdiği her dükkanda esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Seçim süresince çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya kararlı olan Caymaz Düzce’yi belediyeciliğiyle, gelişmişliğiyle, turizm ve sanayisiyle farklı kılmak için var gücüyle çalışacağının sözünü veriyor.

Bu cennet şehri her alanda daha yaşanabilir yapmak için vatandaşın desteğiyle göreve talip olan Caymaz, “Yenilik için, şehrimizi kalkındırmak için, Düzce’ye yeni değerler katmak için, değişim istiyorsanız bizi tercih edin” çağrısı yapıyor.  


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar