• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

“BELEDİYE MAKAMI İLE HALK ARASINDAKİ MESAFEYİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Camikebir Mahallesi esnafını ziyaret etti. Caymaz, seçim sürecinde Düzce'nin her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak şehrin kalkınması ve gelişmesi için projelerini hayata geçireceklerini belirtti.

“BELEDİYE MAKAMI İLE HALK ARASINDAKİ MESAFEYİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ”
6.03.2024 - 14:21
Haber Merkezi

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Camikebir Mahallesi'nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Camikebir Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Caymaz, mahalle esnafının sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

Caymaz, Düzce'nin gelişmişlik ve kalkınma potansiyelini vurgulayarak, kültür, turizm ve sanayi alanlarındaki yenilikçi yaklaşımıyla Düzce'yi farklı kılacaklarını belirtti. Her caddede, her sokağa ve her kesimden Düzce'nin insanıyla bir araya gelmeye devam eden Caymaz, vatandaşların desteğiyle daha yaşanabilir bir şehir hedeflediklerini ifade etti.

Caymaz'ın ziyaretleri sırasında esnafın karşılaştığı sorunlara duyarlılık gösterdiği ve çözüm odaklı yaklaşımını sergilediği gözlemlendi. Camikebir Mahallesi'nde yapılan ziyaretlerde Caymaz'a vatandaşlar tarafından ilgi ve destek gösterildi.

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim sürecinde Düzce'nin her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak şehrin kalkınması ve gelişmesi için projelerini hayata geçireceklerini belirtti. Caymaz, yenilik, kalkınma ve değişim isteyen herkesi DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye çağırdı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar