• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

SORUNLARI DİNLEDİ: ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ PAYLAŞTI!

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, Delta Fabrikası ve Galericiler Sitesi’ni ziyaret etti. Hem esnaf hem de fabrika personelinin yoğun ilgi ve destek gösterdiği Caymaz, şehrin her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak daha yaşanabilir bir Düzce için çalışacaklarını belirtti.

SORUNLARI DİNLEDİ: ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ PAYLAŞTI!
7.03.2024 - 15:17
Haber Merkezi

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Delta Fabrikası ve Galericiler Sitesi’ni ziyaret etti. Fabrika yöneticileri ve site esnafıyla bir araya gelerek onların görüşlerini dinleyen Caymaz, şehrin ekonomik ve ticari potansiyelini artırmak için projelerini paylaştı.

Delta Fabrikası ziyareti sırasında Caymaz, fabrika çalışanlarının istek ve taleplerini dinleyerek, işçi dostu bir belediyecilik anlayışıyla Düzce'nin sanayi alanındaki gelişimini destekleyeceklerini belirtti. Fabrika yöneticileri ve çalışanlarıyla samimi bir diyalog kuran Caymaz, işçilerin hak ve taleplerini dikkate alacaklarını vurguladı.

Ardından Galericiler Çarşısı'nı ziyaret eden Caymaz, çarşı esnafıyla bir araya gelerek ticari faaliyetlerin geliştirilmesi ve sanayi sitelerinin yaşatılması konusunda fikir alışverişinde bulundu. Caymaz, esnafların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı ve şehrin ticaret potansiyelini artırmak için çalışacaklarını ifade etti.

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz'ın Delta Fabrikası ve Galericiler Sitesi ziyaretleri sırasında esnafın ilgi ve desteğini gördüğü ve projelerine geniş bir destek bulduğu gözlemlendi. Caymaz, şehrin her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak daha yaşanabilir bir Düzce için çalışacaklarını belirtti ve vatandaşları DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye çağırdı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar