• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Kadın Girişimciler’de Yeni Başkan Gökçe Ülkü Altay Oldu

20 Ekim’de gerçekleştirilen İcra Kurulu Toplantısı sonucunda TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı olarak seçilen Tuğba Özcan’ın şirket görevlerinin sonlandırılması sonucu tüzük gereği KGK’daki Başkanlık görevinden de çekilmiş oldu.

Kadın Girişimciler’de Yeni Başkan Gökçe Ülkü Altay Oldu
4.12.2023 - 12:18
Güncelleme 4.12.2023 - 12:22
Haber Merkezi

1 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilen İcra Kurulu Toplantısında ise TOBB Düzce KGK’nın yeni başkanı Gökçe Ülkü Altay olarak belirlendi.

Toplantı sonrası görüşlerini dile getiren TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay, 2023-2027 döneminde Kadın Girişimciler Kurulu’nda başkan olarak görev yapacak olmanın ciddi bir sorumluluk olduğunu söyledi. Altay, kadınların ekonomiye dahil olması konusunda önemli çalışmaları olan Kadın Girişimciler Kurulu’nun bu önemli misyonun farkında olduklarını belirterek, yeni dönemde kadın istihdamı ve kadın girişimcilerin ekonomide daha fazla yer alması için hep birlikte çalışacaklarını da sözlerine ekledi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar