• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Fiyat Etiketi Yönetmeliği Semineri Düzce TSO’da Gerçekleştirildi

Düzce Valiliği ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde Fiyat Etiketi Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklik Hakkında Bilgilendirme Semineri gerçekleştirildi.

Fiyat Etiketi Yönetmeliği Semineri Düzce TSO’da Gerçekleştirildi
28.12.2023 - 17:47
Haber Merkezi

Seminere; Düzce Vali Yardımcısı Ömer Sağlam, Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Yakup Güzel, Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar, Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Coşkun, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay, DESOB ve İlgili Esnaf Odalarının Başkan ve yöneticileri ile Düzce’de faaliyet gösteren kafeterya ve restoran yetkilileri katılım sağladı.

Seminerde; Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Dr. Yakup Güzel, lokanta, restoran, kafeterya, pastane ve benzeri yiyecek ve içecek hizmeti sunulan iş yerlerinde bakanlığın belirtmiş olduğu şekillerde fiyat etiketi ve fiyat listesi konulması zorunluluğu konusunda bilgiler verdi. Güzel ayrıca; yönetmeliğe aykırı olan uygulamalarda bakanlık tarafından uygulanacak olan cezai müeyyidelerle alakalı da bilgiler verdi.

Program soru cevap kısmının ardından sona erdi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar