• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Ur-Ge Projesinde İhtiyaç Analizi Çalışması Kapanış Toplantısı Yapıldı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geliştirilen ve Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenen Otomotiv Sanayi Sektörü Atılım Kümesi UR-GE Projesi’ndeki ilk aşama olan İhtiyaç Analizi Belirme kısmı, danışman firma tarafından tamamlanarak düzenlenen etkinlikle yararlanıcı firmalara sunumu yapıldı.

Ur-Ge Projesinde İhtiyaç Analizi Çalışması Kapanış Toplantısı Yapıldı
19.01.2024 - 15:41
Haber Merkezi

Düzenlenen etkinliğe; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Yıldız, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, danışman firma temsilcileri ile Otomotiv Sanayi Sektörü Atılım Kümesi UR-GE Projesi yararlanıcısı firmalar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu Ur-Ge projesini çok önemsiyoruz. Başlangıç projesi olarak görüyoruz. Bu projede başarıya ulaşarak diğer 10 meslek komitemize de örnek oluşturmasını temenni ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Programın devamında, ihtiyaç analizi çalışmasını gerçekleştiren danışman firma temsilcisi tarafından İhtiyaç Analizi Sonuçları, katılımcılara aktarıldı.
Üniversite Öğrencileri Sunum Yaptı
Geçtiğimiz günlerde Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın teknopark ziyaretinde incelemelerde bulunduğu ve girişimciliğin, proje üretiminin desteklenmesi amacıyla Düzce TSO’da
 gerçekleştirilecek olan özel toplantılara davet etme sözü verdiği Düzce Üniversitesi Roket Takımı, Düzce Üniversitesi Otomobil Sporları Kulübü ile Düzce Üniversitesi Mekatronik Teknolojileri Topluluğu öğrencileri de toplantıya katılım sağladı.

Düzce Üniversitesi Roket Takımı, Düzce Üniversitesi Otomobil Sporları Kulübü ile Düzce Üniversitesi Mekatronik Teknolojileri Topluluğu öğrencileri, geliştirmekte olduğu projeleri katılımcılarla paylaşarak, sponsorluk konusunda destek beklediklerini belirttiler.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar