• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce TSO MÜSİAD’ı Ziyaret Etti

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve Meclis Üyeleri, MÜSİAD Düzce Şubesi’ni ziyaret etti.

Düzce TSO MÜSİAD’ı Ziyaret Etti
31.01.2024 - 14:34
Haber Merkezi

Ziyarette Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’la birlikte, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Meclis Katip Üyesi Murat Sert, Meclis Üyeleri Görkem Özdemir, Metin Şişman ve Rasim Mercan bulunurken, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Özgür Sağlam ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarette hazır bulundular.

MÜSİAD Düzce Şubesi’nin çalışmaları hakkında Düzce TSO Yönetimine bilgiler aktaran Şube Başkanı Özgür Sağlam, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte ortak projeler yapmak istediklerini, özellikle MÜSİAD Genel Merkezi’nin genel vizyonu olan ihracatın artırılması konusunda projeler geliştirmek istediklerini söyledi.

Ziyarette konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Sivil Toplum Kuruluşlarının ortak paydalarda mutlaka birlikte hareket etmeleri gerektiğini belirterek, “Yeni dönemde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir Ticaret ve Sanayi Odası vizyonuyla hareket ediyoruz. Kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla tüm işlerimizde ortak hareket etmeye gayret ediyoruz. Düzce’deki tüm dinamiklerin birlik olması Düzce’ye daha fazla değer üretilmesine vesile olacaktır” ifadelerini kullandı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ziyaretin anısına MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Özgür Sağlam’a plaket takdim etti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar