• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

TSO’DA Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olağan meclis toplantısı, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar’ın Başkanlığında gerçekleştirdi.

TSO’DA Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
1.02.2024 - 15:56
Haber Merkezi

Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar Olağan meclis toplantısı gündemini Meclis Üyelerine aktardı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Ocak ayında Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen faaliyetler, ziyaretler, katılım sağlanan paydaş programları hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Odamızda bu ay içerisinde çok önemli etkinlikler düzenledik. Fiyat Etiketi Yönetmeliğinde Yapılan Değişiklik Hakkında Bilgilendirme Semineri, IPARD 3 Tanıtım Semineri, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Programı toplantısı ve URGE Projemizin ihtiyaç analizi sonuç toplantısını gerçekleştirdik.  
10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle, ilimizde görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldik. 2023 yılının değerlendirmesini yaptık. Valimiz Sayın Selçuk Aslan’ın üyelerimize gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlere katıldık. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdülkadir Uraloğlu’nun Düzce’deki programlarına katıldık. Bildiğiniz üzere yerel seçim süreci başladı. Siyasilerimiz odamızı ziyaret ediyor. Geçtiğimiz günlerde Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü de odamızı ziyaret etti. Bugün de Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu ve il yönetimi odamızı ziyaret etti. Seçim sürecinde tüm adaylara başarılar diliyoruz. Özel eğitim kurumları ile üyelerimiz ve personellerimizin faydalanabileceği indirim protokolleri imzaladık. Odamıza ait olan TOGG’u ilçelerimize gönderdik. Belediyelerin önünde vatandaşlarımız TOGG’a büyük ilgi gösterdi. Bankalar ile görüşmeler yapıyoruz. Yakın zamanda inşallah özellikle ihracat kredileri konusunda üyelerimize yönelik müjdeler vereceğiz”

Toplantı’nın devamında; Genel Sekreter Yardımcısı Engin Çavuş, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Düzce Organize Sanayi Bölgesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilecek olan Düzce Organize Sanayi Korumalı İş Merkezi (DOSKİM) ile ilgili sunum yaptı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, yeni hizmet binası inşaatı konusunda yapılan hazırlıklar ve gelinen son aşama hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi.

Toplantı’nın son kısmında, 6. Meslek Komitesi tarafından hazırlanan “Lastik Hizmetleri Azami Fiyat Tarifesi” Mizanlar ve Bütçe Gerçekleşme durumları gündeme alındı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar