• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Erdoğan Bıyık, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Toplantısında

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB İkiz Kulelerde gerçekleştirilen Ticaret ve Sanayi Odaları-Ticaret Odaları Müşterek Konsey Toplantısına katıldı.

Erdoğan Bıyık, TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Toplantısında
1.02.2024 - 17:22
Haber Merkezi

Ticaret ve Sanayi Odalarının temsil ettiği iş insanlarının, sorun ve taleplerinin ele alındığı konsey toplantısı hakkında görüşlerini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Dünya genelinde yaşanan ekonomik sorunlar dolayısıyla ülkemiz de bu durumdan etkilenmekte ve özellikle sanayicilerimiz ekonomik dalgalanmalardan zarar görmektedir.

TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları konseyinde, üst birliğimiz olan TOBB çatısı altında, yaşanan bu dalgalanmalardan iş dünyasının asgari düzeyde zarar görmesi için ilgili bakanlıklara aktarılmak üzere taleplerimizi ilettik. Asgari ücret düzenlemeleri sonrası hükümet tarafından açıklanan işveren paketlerine ek olarak, özellikle sanayicilerin uygun finansman kaynaklarına erişimi konusunda çalışmalar talep ettik.

TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu, talep edilen tüm maddelerin ilgili kurum ve bakanlıklara ileteceğini ifade etti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizdeki istihdamın artması, üretimin aksamadan devam etmesi ve ilimizin gelişimini sürdürmesi amacıyla, sanayicilerimizin bizlere ilettikleri talepleri, tüm platformlarda dile getirmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar