• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Üyelerine 3 ay ödemesiz 15 Milyon TL’lik Kredi İmkanı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Vakıf Katılım Bankası Düzce Şubesi ile yapılan görüşmeler sonucunda, doğrudan ihracatçı olan KOBİ ve KOBİ dışı Düzce TSO üyelerinin faydalanabileceği 18 ay vadeli 15 Milyon TL’ye varan kredi imkanı sağlandı.

Üyelerine 3 ay ödemesiz 15 Milyon TL’lik Kredi İmkanı
7.02.2024 - 02:16
Haber Merkezi

Vakıf Katılım Bankası’nın ihracatçı üyelere yönelik açıkladığı kredi hakkında görüşlerini dile getiren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ilimiz ihracatının artması ve ihracatçı üyelerimizin kolay finansmana erişebilmeleri için birçok finans kurumuyla görümeler yaptıklarını belirterek, “Gerçekleştirilen ihracat hacminin arttırılması, ihracat yapan üyelerimizin uygun finans kaynaklarına erişmesi

Düzce TSO olarak öncelikli amaçlarımız arasında yer alıyor. Vakıf Katılım Bankası da aynı hassasiyetle ihracatçı üyelerimizin faydalanabileceği bir kredi paketi hazırladı. 3 ay ödemesiz, 15 taksit toplam 18 ay vadeyle KOBİ statüsündeki üyelerimize 7,5 Milyon TL, KOBİ dışı üyelerimize de 15 Milyon TL’ye kadar nakdi kredi imkanı sağlanıyor. Kredi paketinin, ihracatçı üyelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Krediye dair diğer koşul ve seçenekler Vakıf Katılım Düzce Şubesinden öğrenilebilecek.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar