• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce TSO Üyelerine Dijital Dönüşümde İndirim

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Bilsoft Yazılım arasında Düzce TSO Üyelerinin faydalanabileceği Dijital Dönüşüm ve danışmanlık hizmetlerinde indirim yapılmasını kapsayan protokol imzalandı.

Düzce TSO Üyelerine Dijital Dönüşümde İndirim
26.02.2024 - 19:16
Haber Merkezi

Düzenlenen imza törenine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, TOBB Düzce GGK Başkanı Ferit Mutlu ve Bilsoft Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Veli katılım sağladı.

İmza töreninde konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, dijital dönüşümün günümüz koşullarında zorunlu hale geldiğine işaret ederek, imzalanan protokol ile Düzce TSO üyelerinin bu hizmetlerden indirimli olarak faydalanabileceğini söyledi. Erdoğan Bıyık, imzalanan protokolün üyelere ve firmaya hayırlar getirmesini temenni etti.

İmzalanan protokol, Düzce TSO Üyelerine Bilsoft Yazılım tarafından dijital dönüşüm ürünlerinde belirli oranlarda indirim uygulanması ve bu konuda ücretsiz danışmanlık yapılmasını kapsıyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar