• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce TSO Üyelerine Safir Okullarında %30 İndirim

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Safir Okulları’yla yapmış olduğu protokol ile Düzce TSO üyelerinin Safir Okulları’nda %30 indirim avantajına sahip olacak.

Düzce TSO Üyelerine Safir Okullarında %30 İndirim
29.02.2024 - 16:33
Haber Merkezi

Düzenlenen imza törenine Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Başkan Yardımcıları Metin Topal ve Murat Taştepe, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu ve Rıza Yıldız, Düzce Safir Okulları Koleji Kurucusu Dr. Cemil Keskin ve Düzce Safir Okulları Kurucu Ortağı Murat Ayyıldız katıldı.

İmza töreninde konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Üyelerimizin farklı sektörlerden oluşabilecek ihtiyaçlarına daha makul rakamlara ulaşabilmeleri için birçok kuruluş ile protokoller imzalıyoruz. Bugün de Safir Okulları ile %30 indirimi kapsayan önemli bir protokol imzaladık. Protokolün üyelerimize ve Safir Okulları’na hayırlar getirmesini diliyoruz“

İmzalanan protokole göre Düzce Safir Okulları, Eğitim Giderleri üzerinden Düzce TSO üyelerine %30 indirim ve 1+9 taksit olanağı sağlayacak. Peşin ödemelerde ise %30 indirimin üzerine ayrıca indirimler uygulanacak.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar