• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

İki Protokol Birden İmzaladı

İki Protokol Birden İmzaladı
1.03.2024 - 17:17
Haber Merkezi

Ziyarette; Düzce Tarım ve Orman İl Müdürü Esra Uzun, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Katip Üye Murat Sert, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emin Şen, Meclis Üyeleri Rasim Bekar ve Cengizhan Veziroğlu, TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu Başkanı, Batı Karadeniz Bölge Başkanı Ferit Mutlu, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Berre Su Terzioğlu, KGK Üyesi Fatma Dilber yer aldı.
Düzce TSO Genel Sekreter Yardımcısı Engin Çavuş, katılımcılara Düzce TSO’nun  1 yıllık çalışmalarının yer aldığı sunumu yaptı.  
Girişimcilik Kulübü Protokolü İmzalandı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce Üniversitesi arasında “Girişimcilik Kulübü” iş birliği protokolü imzalandı. 
İmza töreninde Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, TOBB Düzce GGK Başkanı Ferit Mutlu ve TOBB Düzce KGK Başkan Yardımcısı Berre Su Terzioğlu yer aldı. 
İmzalanan protokol; Düzce Üniversitesi’nde okuyan gençlerimize girişimciliğin algısı ve bakış açısını aktarmak amacı ile TOBB Düzce Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları ve Düzce Üniversitesi arasında girişimcilik alanında faaliyet gösteren öğrenci toplulukları ile gerçekleştirilecek çalışmalarda iş birliği yapılması hususlarını kapsıyor. 
DÜFAM, Fındık Üreticilerinin Mikro İşletmelere Dönüşümü Projesinde Uygulama Merkezi Oldu
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Düzce Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün geliştirmiş olduğu SOGEP Fındık Üreticilerinin Mikro İşletmelere Dönüşümü Projesinde Düzce Üniversitesi Fındık Araştırma Merkezi’nin uygulama merkezi olarak değerlendirilmesini kapsayan protokol imzalandı.
İmza töreninde Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Düzce Tarım ve Orman İl Müdürü Esra Uzun yer aldı. 
İmzalanan protokol; SOGEP Fındık Üreticilerinin Mikro İşletmelere Dönüşümü Projesi kapsamında temin edilen makine ve teçhizatların, Düzce Üniversitesi Merkez kampüsü içerisinde faaliyetlerini sürdüren Düzce Üniversitesi Fındık Araştırma Merkezi’ne kurulması, belirlenecek olan yararlanıcılara DÜFAM bünyesinde eğitimler verilmesi ve projenin sürdürülebilir hale getirilmesini kapsıyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar