• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce TSO’dan Emniyete Araç Desteği

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun aldığı karar ile Düzce Emniyet Müdürlüğü’nün araç kampanyasına 1 araçlık destek ile katılınmasına karar verildi.

Düzce TSO’dan Emniyete Araç Desteği
13.03.2024 - 10:50
Haber Merkezi

Araç desteğiyle ilgili görüşlerini dile getiren Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Emniyet güçlerimizin güçlü ve donanımlı olması, ilimizin asayişini olumlu yönde etkileyen bir konu. İş insanlarımız güvenli, huzurlu bir ilde olmayı avantaj olarak sayıyor.
İl genelinde başlatılmış olan araç desteği kampanyasına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak biz de katkıda bulunmak istedik. Yönetim Kurulumuz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda 1 araç alımına karar verdik. Üyelerimiz adına gerçekleştirmiş olduğumuz bu desteğin Emniyet Müdürlüğümüze, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz  “ ifadelerini kullandı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar