• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

BİOMENG’23 Etkinliğiyle Biyomedikal Alandaki Yeni Gelişmeler Paylaşıldı

Düzce Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenen “Biyomedikal Mühendisliği Sektör Söyleşisi BİOMENG’23”  İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

BİOMENG’23 Etkinliğiyle Biyomedikal Alandaki Yeni Gelişmeler Paylaşıldı
3.01.2024 - 09:49
Haber Merkezi

Programın 1. oturumunda Fujifilm Saha eğitimlerinden sorumlu Teknik Servis Mühendisi Nisa Baldiş ve 2. oturumunda Elmaslar İmalat Tıbbi Cihaz A.Ş. Üretim Müdürü Sümeyye Çelik, sunumları ile biyomedikal alandaki yeni gelişmeler, bazı biyomedikal cihazların kullanımları, üretimi, üretimindeki zorluklar ve yenilikçi fikirler ile sektör tecrübeleri hakkında bilgilerini paylaştı.

Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği, oldukça verimli ve eğitici bir etkinliğe sahne olan BİOMENG’23 programının sonunda konuşmacılara plaketleri takdim edilerek etkinlik sponsorları Düzce Halkmar ve İrfan Ofset’e katkılarından dolayı teşekkür edildi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar