• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

AFAD Gönüllüsü Belgelerini Törenle Aldı

Düzce Üniversitesi Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma Birimi (DARK) personelleri, 6 Şubat depremi dolayısıyla düzenlenen programda, Destek AFAD Gönüllüsü belgelerini törenle aldı.

AFAD Gönüllüsü Belgelerini Törenle Aldı
7.02.2024 - 00:43
Haber Merkezi

 Merkez Büyük Cami’de düzenlenen programa; Düzce Valisi Selçuk Aslan, 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, protokol üyeleri ile AFAD, UMKE, MEB-AKUB, Düzce İtfaiyesi Arama Kurtarma, Üniversitemiz Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma ekipleri, AFAD gönülleri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Programda Kuran-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif’in okunması ve yapılan duanın ardından, deprem bölgesi fotoğraf sergisi gezildi. Programın sonrasında, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile AFAD'tan Kentsel Arama Kurtarma uygulamalı saha eğitimlerini başarı ile tamamlayan Düzce Üniversitesi Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma Birimi personellerine;  Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Torun ve protokol üyeleri tarafından Destek AFAD Gönüllüsü belgeleri takdim edildi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar