• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce'de okulların tatil İhtimali Görüşüldü!

Düzce'de zorlu kış şartlarında alınması gereken tedbirler konuşuldu. Vali Selçuk Aslan başkanlığında yapılan toplantıda 2024 yılı kış tedbirleri kapsamında okullar ile ilgili de karar alındı.

Düzce'de okulların tatil İhtimali Görüşüldü!
1.12.2023 - 22:23
Haber Merkezi

 Düzce'de zorlu kış şartlarında alınması gereken tedbirler konuşuldu. Vali Selçuk Aslan başkanlığında yapılan toplantıda 2024 yılı kış tedbirleri ele alındı.
DÜZCE'DE OKULLAR NE ZAMAN TATİL OLACAK?
Düzce Valisi Selçuk Aslan'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantının maddelerinden biri olan "Öğrencilerin okullarına erişiminin zorlaştığı hava şartlarında durum Valilik ve Kaymakamlıklar tarafından değerlendirilecek olup tatil kararı hızlı bir şekilde paylaşılacak." maddesinde yer alan bilgilere göre zorlu kış şartlarında hava şartlarının Valilik ve Kaymakamlıklar tarafından değerlendirilmesinin ardından öğrencilerin zor durumda bırakılmadan hızlı bir şekilde tatil verileceği bildirildi.

 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar