• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce Valiliğinden Beklenen O Karar Çıktı!

31 Mart Yerel seçimlerinin oy kullanma sürecinin güvenli bir şekilde geçmesi için önlemler alındı. Düzce Valisi Selçuk Aslan Başkanlığında 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ilgili "Seçim Güvenliği Toplantısı" yapıldı.

Düzce Valiliğinden Beklenen O Karar Çıktı!
29.03.2024 - 13:47
Haber Merkezi

Düzce Başsavcısı Yasin Emre, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Kolluk Birim Amirleri ve ilgili Birim Amirlerinin katıldığı toplantıda 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin
Düzce’de güven ve huzur ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi amacıyla seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasına yönelik alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Toplantıda il genelinde Yüksek Seçim Kurulu tarafından belirlenen 1.065 sandıkta,299.466 seçmenin oy kullanacağı ifade edildi.
 
Ayrıca il genelinde 736 jandarma, 1.092 polis ve 7sahil güvenlik personelinin seçim güvenliği için görevlendirildiği bildirildi.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar