• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

DÜZCE VALİLİĞİNDEN SKANDAL KREŞ AÇIKLAMASI

 BASIN AÇIKLMASI Bazı basın ve sosyal medya mecralarında yer alan “Kreşte Şok Skandal” haberleri ile ilgili basın açıklaması yapılması gereği hasıl olmuştur:

DÜZCE VALİLİĞİNDEN SKANDAL KREŞ AÇIKLAMASI
2.04.2024 - 13:08
Haber Merkezi

Bahsi geçen konu ile ilgili ihbar Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze ulaştığı andan itibaren söz konusu kuruluşa gidilerek Özel Kreş Ve Gündüz Bakımevleri İle Özel Çocuk Kulüplerinin Kuruluş ve İşleyiş Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında oluşturulan sorumlu denetim komisyonunca kuruluş incelemeye alınarak, taraflarla görüşmeler yapılmış, elde edilebilen bilgi ve belgeler üzerinden ön tetkikler gerçekleştirilmiştir.

Yapılan değerlendirmeler neticesinde konunun hassasiyetine binaen söz konusu olaya ilişkin derhal idari soruşturma başlatılmıştır.

Ayrıca haberde mağdur olduğu bildirilen çocuğumuzun velisi tarafından şikâyette bulunulduğu ve konu ile ilgili adli soruşturmanın da başlatıldığı öğrenilmiştir.

Haberde yer alan tüm iddialar hassasiyetle incelenmekte olup gelişmeler bilahare kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar