• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Yabancı Dil Eğitiminde %40 İndirim

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Makro Dil Okulları ile yapılan protokol ile Düzce TSO üyelerine talep edecekleri yabancı dil eğitiminde %40 indirim uygulanacak.

Yabancı Dil Eğitiminde %40 İndirim
4.12.2023 - 11:52
Haber Merkezi

Düzenlenen imza törenine, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Makro Dil Okulları Müdürü Emre Dil ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hande Öztürk katıldı. 

İmza altına alınan Protokole göre; protokol çerçevesinde, Düzce Makrodil Universal Language Academy, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına Genel İngilizce yetişkin grubu yabancı dil eğitimlerinde kayıt işlemi yapan üyelerine sözleşmede yazılı tek kredi fiyatı üzerinden net %40, Almanca ve KIDS grubu eğitimlerinde net %30 ve diğer dillerde net %20 indirim imkânı sağlayacaktır.

Protokol imza töreninde konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Globalleşen dünyada üyelerimizin dünya ticaretinde yer almaları, ürettikleri ürünleri dünya pazarlarına çıkarmaları için yabancı dil büyük önem taşıyor. Bu kapsamda üyelerimizin bu hizmete daha uygun koşullarda erişebilmeleri için ilimizdeki kurumlarımız ile protokoller imzalıyoruz. Bugün de Düzce’nin önemli yabancı dil eğitim kurumlarından biri olan Düzce Makrodil Universal Language Academy ile üyelerimize %40 indirim yapılmasını öngören protokolü imzalıyoruz. Üyelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar