• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Kauçuk Sanayisindeki İnsan Kaynakları İhtiyacı Konuşuldu

Düzce Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen "Kauçuk Sanayisinde Üretim ile Bakım Onarım Faaliyetleri Yönünden İnsan Kaynakları İhtiyacı" başlıklı söyleşide ADT Elastomer yetkilileri Düzce Üniversitesi Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Kauçuk Sanayisindeki İnsan Kaynakları İhtiyacı Konuşuldu
11.12.2023 - 11:01
Haber Merkezi

Düzce Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen söyleşide ADT Elastomer firması İnsan Kaynakları Yöneticisi Mustafa Yağcı ve Bakım Onarım Yönetmeni Selçuk Göre; ADT Elastomer firmasının tanıtımı, üretim aşamaları ve insan kaynakları süreçleri hakkında bilgiler paylaştı.

Düzce Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin teorik bilgilerinin pratikteki uygulamalarla desteklenmesi, iş hayatına hazırlanmalarının sağlanması, gelecekteki kariyer planlarının şekillenmesine katkı sunulması amacıyla düzenlenen program sonunda, nitelikli teknikerler yetiştirilmesi ve ortak projelerin geliştirilmesi amacıyla iş birliği yapılması da kararlaştırıldı.

Katılımcılardan gelen soruların da cevaplandığı etkinlik, Düzce Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Zafer Cingiz tarafından Selçuk Göre’ye ve Mustafa Yağcı’ya teşekkür belgesi takdim edilmesiyle sona erdi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar