• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

"KUDÜS: ACININ VE DİRENİŞİN BAŞKENTİ" PANELİ DÜZENLENDİ

Anadolu Mektebi Projesi kapsamında "Kudüs:  Acının ve Direnişin Başkenti" Paneli Düzce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından 19.12.2023 Salı günü Düzce Kız AİHL Ömer Seyfettin Akdoğan Konferans Salonunda gerçekleştirildi

"KUDÜS: ACININ VE DİRENİŞİN BAŞKENTİ" PANELİ DÜZENLENDİ
19.12.2023 - 14:45
Güncelleme 19.12.2023 - 14:50
Haber Merkezi

Panelin başkanlığını Ayşe HAMED, panelistler Meryem SÜER, Nisa Nur SANCAR, Sümeyye ÇERGEL, Hiranur EFE ve Efnan FİRAS; Kudüs'ü, Gazze'nin ve Filistin'in geçmişten günümüze ve 7 Ekimden beri yaşadıklarını anlatarak ne yapmamız gerektiğini okumuş oldukları kitap ve izledikleri filmlerden yola çıkarak dile getirdiler.
 
Panele Düzce İl Millî Eğitim Müdürümüz Emrullah AYDIN, MemurSen ve EgitimBirsen Düzce İl Başkanı İsmail ATAY,  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Bekir GÜRLER ve Okul Müdürümüz Zekeriya GÜZELDAL ile öğretmenlerimiz, ögrencilerimiz ve misafirler katıldı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar