• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

TED Düzce Koleji ile İş Birliği Protokolleri İmzaladı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve Araştırma Dekanlığı, TED Düzce Koleji ile eğitimi geliştirme ve iş birliği protokolü imzaladı.

TED Düzce Koleji ile İş Birliği Protokolleri İmzaladı
10.01.2024 - 15:20
Haber Merkezi

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda gerçekleştirilen imza törenine; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin, Araştırma Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aysun Aydın ile TED Düzce Koleji Anadolu Lisesi Bilim İnsanı Yetiştirme Programı Koordinatörü Fatma Ağırbay katıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ile TED Düzce Koleji arasında imzalanan Eğitimi Geliştirme ve İş Birliği Protokolü; Düzce Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Araştırma Dekanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü (DÜBAP) Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) ve TEKNOPARK ile TED Düzce Koleji arasındaki iş birliği ve düzenlenecek eğitim faaliyetleri ile ilgili esas ve yükümlülükleri kapsıyor.

TED Düzce Koleji Özel Anadolu Lisesi ile Düzce Üniversitesi Araştırma Dekanlığı arasında imzalanan Eğitimi Geliştirme ve İş Birliği Protokolü ise taraflar arasındaki iş birliği ve düzenlenecek eğitim faaliyetleri ile ilgili sorumlulukları ve yapılacak çalışmaları içeriyor.

Protokollerle, seminer, araştırma, akademik ziyaretler, laboratuvar kullanımı, kütüphane veri tabanlarına erişim gibi konularla ortak çalışmalar yapılması amaçlanıyor.

Protokolleri; Düzce Üniversitesi Rektörlüğü adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Araştırma Dekanlığı adına Araştırma Dekanı Prof. Dr. Emine Tekin, TED Düzce Koleji adına ise TED Düzce Koleji Anadolu Lisesi Bilim İnsanı Yetiştirme Programı Koordinatörü Fatma Ağırbay imzaladı.

 

 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar