• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

ÖZEL ERC LİDER SÜRÜCÜ KURSU SPONSORLUĞUNDA SANTRAÇ TURNUVASI

Boğaziçi Belediye ve Özel ERC Lider Sürücü Kursu sponsorluğunda düzenlenen satranç turnuvası Boğaziçi Belediye Düğün Salonunda 70 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Düzce’nin Boğaz içi Beldesinde Özel ERC Lider Sürücü Kursu’nun sponsorluğunda satranç turnuvası tamamlandı.

ÖZEL ERC LİDER SÜRÜCÜ KURSU SPONSORLUĞUNDA SANTRAÇ TURNUVASI
25.12.2023 - 15:27
Güncelleme 25.12.2023 - 15:31
Haber Merkezi

Boğaziçi Belediye Başkanlığı ve Özel ERC Lider Sürücü kursu katkıları ile yapılan satranç turnuvasına 70 öğrenci katıldı. Turnuvada dereceye giren öğrencilere plaket ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Düzce Özel Lider Sürücü Kursu Sahibi Mert Kızılçaoğlu öğrencilere yönelik düzenlenen satranç turnuvası geleneksel hale getirileceğini vurguladı.
 
Kızılçaoğlu, “ Bugün Boğaz içi Beldemizde Boğaziçi Belediyesi ile ilkini düzenlediğimiz satranç turnuvası öğrenciler ve velilerce ilgi gördü. Buda bizi memnun etmiştir. Bu turnuvanın Boğaziçi beldemizde geleneksel hale getireceğiz. Özel ERC Lider Sürücü kursu olarak her daim öğrencilerimizin yanındayız. Eğitimlerinde

yarar sağlayacak projelerde yer olmak bizi memnun edecektir.  ”dedi.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar