• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce Üniversitesi EMITT Fuarı’nda Yerini Aldı

Düzce Üniversitesi, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan ve bu yıl 27.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı.

Düzce Üniversitesi EMITT Fuarı’nda Yerini Aldı
13.02.2024 - 09:52
Güncelleme 13.02.2024 - 09:53
Haber Merkezi

Düzce Valiliği başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediyesi, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkıları, ilgili kurum ve kuruluşların iş birliğiyle Düzce’nin tanıtıldığı stantta, Düzce Üniversitesi de yerini aldı.

Düzce Üniversitesi’nin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bilimsel projeleri, başarıları, katma değerli bölgesel kalkınma çalışmalarının paylaşıldığı fuarda, Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi’nin  (DAGEM) patentli ürünleri ve Düzce’nin tescilli bal arısı ekotipi Yığılca arısı ziyaretçilere tanıtıldı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören stantta arıcılık ve arı ürünleri ile ilgili bilgiler verildi.

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Vali Yardımcısı Ömer Yılmaz, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık Düzce Üniversitesi tanıtım standını ziyaret ederek Düzce Üniversitesi personeline çalışmalarında başarılar diledi.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar