• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce’de akıl almaz iddia!

Düzce ‘de ikamet ettiği ve esnaf olduğu bilinen ……. İsimli şahıs hakkında akıl almaz bir iddia ortaya atıldı.

Düzce’de akıl almaz iddia!
21.01.2024 - 15:48
Haber Merkezi

Mağdur bir çocuğun ifadesine göre, belli yaş gruplarını evine davet edip önce sohbet edip ardından yemek ikramında bulunan şahıs, daha sonra çocuklara ‘sigara içiyor musun, alkol kullanıyor musun?’ gibi sorular sorduktan sonra ‘senin içine cin kaçmış, günahların var. Bu günahları ben çıkaracağım, öbür dünyada günahın kalmayacak.’ Diyerek, önce üstlerinde her şeyi çıkarttırıp sadece iç çamaşırla bıraktıktan sonra bir yere yatırıp, ellerini, ayaklarını kalın iple domuz bağı olarak tabir edilen şekilde bağladığı, gözlerini de kapatıp, yere falakaya yatırdığı iddia edildi. Gözlerinin kapatılma sebebi ise ‘yanıma gelen cinlerden sen korkma diye gözlerini kapattım.’ Olarak belirttiği öğrenildi. Daha sonra yarı çıplak halde çocuğu dizine oturtup kuyruk sokumundaki kemiği düzelteceğini söyleyen şahıs, bunun kabul edilmemesi halinde, çocukları ceza olarak falakaya yatırdığı ifade edildi.
‘Cinlerimi 40 gün senin yanına veriyorum, sen ne yaparsan onlar bana haber verecek. Söylediklerimi yap.’ Diyerek çocukları psikolojik baskıya sokan ve korkutan şahsın, bir süredir bu şekilde işler yaptığı tahmin ediliyor. Özellikle belli yaş grubu (14-20) erkek çocukları hedef aldığı dikkat çeken ilk iddialar arasında. 
Konu ile alakalı yeni bilgiler geldikçe paylaşılacaktır.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar