• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Bolu’da Yıltaş Vakfı Kuruldu.

Yıltaş Mağazacılık A.Ş. önceden yürütmekte olduğu sosyal yardımlaşma ve sorumluluk projelerine artık Yıltaş Vakfı üzerinden kesintisiz olarak devam edecek.

Bolu’da Yıltaş Vakfı Kuruldu.
28.02.2024 - 10:08
Haber Merkezi


Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, 27/02/2024 32473 sayılı Resmi gazetede Bolu’da Yıltaş Vakfı’nın kurulduğunu açıkladı.
Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamayı, toplumsal dayanışmayı geliştirip güçlendirmeyi, yardımlaşmayı artırmayı, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda yardımlar yapmayı hedefleyen Yıltaş Vakfı kuruldu. Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı ise Yıltaş Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım oldu.

Yıldırım; “Bugüne kadar çok sayıda sivil toplum kuruluşunda eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve dezavantajlı gruplar için mücadele olmak üzere çeşitli projelerde yer aldık. Bu edindiğimiz tecrübeyle kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Yıltaş Vakfı ile bir adım daha ileriye taşıyarak kuruluş amacımız olan yoksullukla mücadele kapsamında kaynakların etkili bir biçimde kullanılmasını ve yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında olmak hedefimize bizleri bir adım daha yaklaştırdı.” şeklinde konuştu.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar