• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Can Dostlar Kurtarıldı

Düzce Belediyesi itfaiye Müdürlüğü Şerefiye Mahallesi Gaziantep Caddesinde bir iş yerinin çatısında mahsur kalan 3 kedi için kurtarma operasyonu yaptı. İtfaiyenin sepetli aracıyla caddeye gelen ekipler, çevredekilerin meraklı bakışları eşliğinde 3 kediyi kurtardı.

Can Dostlar Kurtarıldı
12.12.2023 - 00:31
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi sokakta yaşayan canlılar için gösterdiği duyarlılık ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Şerefiye Mahallesi Gaziantep Caddesi üzerinde bir binanın çatı katında mahsur kaldığı ihbarını alan Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri kısa sürede vaka mahalline ulaştı. Bir binanın çatı katında mahsur kaldığı tespit edilen kediler için itfaiye ekipleri kurtarma operasyonu başlattı.

İtfaiyenin sepetli aracıyla binanın çatı katına ulaşan itfaiye erleri kısa sürede, çatı katından inemeyen kedilere ulaştı. İtfaiye ekipleri tarafından şefkat ile yaklaşılan kediler kısa süre içerisinde çevredekilerin meraklı bakışları altında kurtarıldı. Kurtarma anları ise saniye saniye kayıt altına alındı.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü 4 buçuk yıl içerisinde 12 Bin 387 vakaya müdahale etti. Bu vakaların 2 bin 98'ini hayvan kurtarma operasyonu olarak kayıtlara geçti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar