• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Güçlü Yarınlar Derneği Yardımlarını Sürdürüyor

“Bir El De Sen Tut” sloganı ile Düzce Güçlü Yardımlar Derneği hayır severlerin bağışları ile ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Güçlü Yarınlar Derneği Yardımlarını Sürdürüyor
18.12.2023 - 17:14
Haber Merkezi

Düzce Güçlü Yarınlar Derneği Başkanı Yasemin Başak derneğe yapılan bağışlarla gerçek ihtiyacı olanları bulup yardım elini uzatıyoruz dedi ve açıklamasında şöyle konuştu.
Başak  “ Günü yine boş geçirmedik... diye bilmek adına güne bir ihtiyaç sahibini bulup yardım elimizi uzatmaya gayret ediyoruz. Derneğimize katkılarını hiç bir zaman esirgemeyen duyarlı yardım severlerin desteği ile ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye çalışıyoruz.

En son hasta kızımızın kramponunu alarak çok sevdiği futbolu oynayabilmesi için destek vererek hayır dualarını almıştır. Allah hayırlarını kabul etsin inşallah” dedi.Düzce Güçlü Yarınlar Derneğini bağışları ile destek olmak isteyenler için dernek hesap numarası;

“Bir El De Sen Tut”

GÜÇLÜ YARINLAR DERNEĞİ TR31 0001 0000 5481 1376 5150 01 Düzce Ziraat Bankası Şubesi


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar