• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Mucize çocuk Emir

Emir üç çocuklu bir ailenin zihinsel engelli ortanca çocuğu...

Mucize çocuk Emir
20.12.2023 - 18:10
Haber Merkezi

6 yaşına kadar ne yürüyebilmiş ne konuşabilmiş😔 Ta ki üç buçuk yaşındaki kardeşi yanlış tedavi sonucu hayatını kaybedinceye kadar😥 kardeşinin vefatından bir birkaç gün sonra onun öldüğünden habersiz kardeşini aramaya diye kalkıp yürümeye ve konuşmaya başlayınca tahmin edersiniz ki herkes o anda şok yaşıyor😯 Annesi kızının yasını tutarken bir anda Allah tarafından oğlunun ayaklandığını ve konuşmaya başladığını görünce sevinçten şaşkına dönüyor ve ilginç bir şey daha var ki 2007 Eylül de bir pazartesi günü kardeş Aleyna vefat ediyor tam bir yıl sonra 2008 Eylül de yine bir pazartesi günü ailenin bir kız çocuğu daha dünyaya geliyor ve onun adını da Aleyna koyuyorlar ve Aleyna kanser teşhisi konmuş 15 yaşında su gibi bir genç kız😪 Ameliyatı başarı ile gerçekleşti fakat halen tedavisi devam ediyor... Düzce'de çocuk cerrahisi olmadığı için Sürekli Ankara'ya gidip geliyorlar Bu sebepten... Anne Aleyna için koştururken baba Emir ile ilgilenmek zorunda... Bu aile için tabii ki çok yorucu ama onlar çocukları yanlarında oldukları için o kadar Mutlular ki.

Aleyna halen Düzce Kadın Futbol Kulübünde oynuyor. Aleyna' nın kramponlarını ve saatini hayırsever canlar armağan ettiler. Derneğimizin düzenlemiş olduğu Düğünde de bizlere büyük destek veren gönlü güzel bir iş insanı olan
Erbay Kamış bizlerin vesilesiyle onları himayesine aldı ve Aleyna'nın tedavisi için ne gerekiyorsa elinden gelenin en iyisini yapıyor 🙏 rabbim böyle insanların sayısını arttırsın inşallah🤲  Emir'e dönersek Emir tüm ailesi gibi bir Galatasaray Sevdalısı🤗 ve bir hayali var Erbay ağabeyi ile halı saha maçı yapmak istiyor Erbay bey seve seve kabul edince biz de ona Söz verdik bir maç organize edip bunu da sizlerle paylaşacağız.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar