• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

DÜZCE, GELDİ GELECEK BİZ HAZIRIZ BEKLİYORUZ

Düzce ve Batı Karadeniz için Meteoroloji kar yağışının yoğun bir şekilde geleceğini belirtiyor. Düzce’de Belediyeler, özel idare ve karayolları kar yağışı için tüm hazırlıklarını yaptı.

DÜZCE, GELDİ GELECEK BİZ HAZIRIZ BEKLİYORUZ
25.12.2023 - 15:50
Güncelleme 25.12.2023 - 15:52
Haber Merkezi

Aralık ayının son haftasında beklenen kar yağışı Düzce için nihayet geliyor. Meteoroloji uzmanları Düzce için yoğun kar yağışı uyarısı yaparken, düzce’de kurum ve kuruluşlar kış için bütün hazırlıklarını tamamladı.
DÜZCE BELEDİYESİ KAR YAĞIŞINA HAZIR
Düzce Belediyesi kar yağışı için hazırlıklarını tamamladı. Acil durumlarda müdahale etmek için yeterli miktarda tuz stoğu yapan belediye , 6 pikap, 25 iş makinesi ve 400 personelle kar yağışına hazır.
ÖZEL İDARE EKİP VE EKİPMANLARIYLA HAZIRDA BEKLİYOR
Düzce İl Özel İdaresi de kar hazırlıklarını tamamladı. Olası kar yağışıyla birlikte 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde planlamasını yapan Özel idare, Düzce Merkez ve ilçe köy yollarında 65 adet iş makinası ve 172 personel müdahale etmeyi bekliyor.
İLÇELER DE HAZIR
İlçe Belediyeleri de kar yağışı için hazırlıklarını tamamladı. Saha personeli ve ekipmanların bakım ve onarımlarını tamamlayan ilçe belediyeleri, olası bir yağış için hazır bekliyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar