• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce’de Bir İlk Yaşandı

Düzce’de Özel bir Firma, çalışanlarının müşterileri ile olan diyaloğunu ölçmek maksadı ile sosyal medyada bir kamuoyu yoklaması gerçekleştirdi. 3 tezgâhtar çalışanının Sosyal medyanın aktif kullanıcısına 24 saatlik süre içerisinde Havva Hanım, Mehmet Ali Bey ve Ercan Bey için oy kullanmasını istedi.

Düzce’de Bir İlk Yaşandı
3.01.2024 - 01:32
Haber Merkezi

Düzce’nin zirve isimleri arasında yer alan Hakan Unlu Mamulleri müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu. 2023 yılının tezgâhlarını seçmek için sosyal medya hesaplarından anket başlatarak 3 kişi için oy kullanılmasına sunuldu.

24 saatlik sürenin sonunda, 2023 yılı Hakan Unlu Mamuller en iyi tezgâhtar oylaması sonucunda sosyal medya kullanıcıları Havva Resuloğlu için 421, Mehmet Ali Bey için 407, Ercan Bey için ise 270 oy kullandı.
Havva Resuloğlu sosyal medya kullanıcılarından 421 oy alarak 2023 yıl Hakan Unlu Mamuller en iyi tezgâhtar unvanını alarak birinci oldu. Kadının toplumdaki gücünü de ispatlamış oldu.
Hakan Unlu Mamuller Firmasının bu eyleminin diğer özel firmalara da örnek olmasını diliyoruz
Bizde DÜZCE GAZETE EFSANE ailesi olarak Havva Resuloğlu’nu tebrik eder başarılarının devamını dileriz.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar