• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Olgun Grup’tan 2023 Yılı Bölge Değerlendirme Toplantısı!

Düzce’nin beyaz ette tek ismi Olgun Grup 2023 yılı bünyesinde bölge değerlendirmek toplantısını gerçekleştirdi.

Olgun Grup’tan 2023 Yılı Bölge Değerlendirme Toplantısı!
3.01.2024 - 17:09
Haber Merkezi

Olgun Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tanju Acar, Düzceliler sayesinde buralara kadar geldiklerini, kendilerine desteklerini esirgemeyen Düzceli vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

Tanju Acar yaptığı açıklamada ‘’Düzce Merkez Depo ve Karabük Bölge Müdürlüğü Satış ve Muhasebe ekibimiz ile 2023 yılı şirket faaliyetlerinin değerlendirmesi ve 2024 yılı şirket iş planı hedefleri konusunda çalışanlarımızla istişare toplantısı gerçekleştirdik. 2023’de şirketimiz için yaptıklarınız bizim için çok kıymetli ve unutulmaz, İyi ki bir aileyiz, iyi ki varsınız. 

Yeni yılda da hep birlikte başarılı projelere imza atmamız dileğiyle tüm çalışma arkadaşlarımızın yeni yılını kutlar, 2024 yılının hayır, bereket, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederiz. Bizimle çalışan esnaf arkadaşlarımızın ve Düzce halkının yeni yılını ekip arkadaşlarımla birlikte kutlarız.’’


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar