• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

SOYKIRIM

7 Ekim 2023 tarihinden itibaren, İsrail’in Gazze’ye saldırıları devam ediyor. Orantısız güç kullanan İsrail sivil yerleşimleri bombalamaktan çekinmiyor.

SOYKIRIM
24.01.2024 - 14:45
Haber Merkezi
1


Hastane,Okul, Cami,Kilise ayırmaksızın masum sivillerin üzerine,havadan, karadan ateş yağdırıyor.Elektrik ve suyun kesildiği Gazze’de insanların en hayati yaşam alanlarını yok ediyor. Bir milyon beş yüz bin Filistinliyi Sina çölüne sürmeyi, insandan arındırılmış Gazze topraklarını işgal ve ilhak etmek istiyor. Altmış bin yaralı, On bin çocuk, bir o kadar kadın olmak üzere yirmi beş bin sivil öldürerek İsrail bütün dünyanın gözü önünde Filistin halkına SOYKIRIM UYGULUYOR.

Hitler’in Yahudilere uyguladığı SOYKIRIM, Netanyahu ’un yaptığı yanında hafif kalıyor. İsrail askerleri NAZİ GESTAPOLARINDAN farklı davranmıyor.

Bu bir SOYKIRIMDIR: Dünya devletleri seyrediyor. Arap Devletleri seyrediyor. Müslüman devletler seyrediyor. Bu SOYKIRIM sadece İsrail’in değil; seyredenlerin alnına KARALEKE olarak tarihin sayfalarına işleniyor. Gemiler limanlardan demir alıyor, gemiler yüzüyor Hayfa limanına, gemilerini yüzdürenlerin yüklerini taşıyor. Gemiler yüzüyor, pupa yelken çimento, demir, çelik. Bakü-Ceyhan petrol, gaz sevkiyatlar gündelik. Demir kubbe, istihbarat güvenlik, Malatya, Kürecik. Havadan sevkiyata uygundur İncirlik. Yakar sizi de bir gün mazlumların ahhhh, ahhhh ları. Kudüs, Mescid-İ Aksa , sahte slogan atanları. Harun idin Karun oldun, Musa idin Firavun Hatırla da ibret al, Kızıldenizin dibinde yatanları. Gazze’de İnsanlık onuru ayaklar altında. Gazze’de Filistin halkına SOYKIRIM yapılıyor. Gazze’ de cinayet işleniyor, Gazze’de vahşet var, Çocuklar , bebekler, kadınlar öldürülüyor. Gazze … … … .. adını koyamadığım, kelimelerin kifayet etmediği alçakça saldırılar yapılıyor ve biz çaresizce seyrediyoruz.

04.01.2024 Aydın Koç


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ali Ak
    Ali Ak
    24.01.2024 16:29

    Güzel bir yazı okumaya değer.

Haber İhbar