• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

DÜZCELİLER’den SAKARYA’DA ÖRNEK DAYANIŞMA

DÜZDEF, Sakarya’da Yaşayan Düzcelilerle tanışmak ve dayanışma sağlamak için kahvaltılı tanışma toplantısı düzenledi.

DÜZCELİLER’den SAKARYA’DA ÖRNEK DAYANIŞMA
12.02.2024 - 15:45
Haber Merkezi

Düzce Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu eksiksiz katılım sağladığı toplantı, Sakarya’da yaşayan Düzcelilerin katılımları ile Saat:10:30’da kahvaltı ikramı ile başladı. Sakarya’dan gelen Düzce’liler ile Düzdef Yönetim kurulunun tanışması çok güzeldi. Sakaryasporda sekiz yıl başkanlık yapmış Selahattin Aydın, Sakarya SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İl Emniyet Müdür Yrd Şevket İlhan, Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Atilla Aydoğdu, Düzce sevdalısı Arif Ak ve BBP Erenler Belediye Başkan Adayı Şenol Dinç Düzce’lilere hitaben konuşma yaptılar.
 
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce onur konuğu olarak karşılandı. Sayın Ekrem Yüce konuşmasında; Düzce Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Çakmak ve Ekibini tebrik ediyorum. Çok güçlü bir kadroları var, STK Başkanlarını kutluyorum. İçişleri Bakanlığı ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ile yürütülen projeler Sivil Toplumun Gücünü ve Başarısını net ortaya çıkarmıştır. Sakarya’da yaşayan Düzce’liler bizim can kardeşlerimizdir. Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak kardeşimi gönülden kutluyorum. Türkiye ‘de ses getiren projelerine bizde katkı yapmak isteriz dedi.
 
Düzce Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Faruk Çakmak konuşmasında, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye bizleri onurlandırdığı için teşekkür ediyorum. Sakarya’da takdire şayan başarıları ile gönüllerde taht kuran Ekrem Yüce bizim için çok kıymetli ve değerlidir. Sakarya Nüfus dağılımında 3.sırada en yoğun nüfus ile Düzceliler olması Sakarya’da yaşayan Düzce’lilerin İş dünyasında, Siyasette ve Bürokraside etkin durumda olmaları memnuniyet verici bir gelişme. Bugün tanışma cemiyetimize katılım sağlayan Yönetim kurulumuza, STK Başkanlarımıza ve Saygıdeğer Düzce’lilere teşekkür ediyorum. Sakarya’da sadece Düzceliler Derneği eksik kalmış. Gönüllü Düzce’lilerin talebi olursa her tür desteği vereceğimizi söylemek isterim. Dedi

Bu Güzel günde birlikteliğime güç katan; İstanbul Düzceliler Dernek Başkanı Muhsin Küçükdişli, Rasim Atabaş, Hatice Kayabaşı, Kocaeli Gebze Düzceliler Dernek Başkanı Durmuş Yağcı, Yılmaz ve Önder Uğurlu, Ziya Kakaz, Düzce Erzurumlular Dernek Başkanı Osman Kucur, Akçakoca Düzceliler Dernek Başkanı Hande Cumhur, Düzce Güçlü Yarınlar Dernek Başkanı Yasemin Başak, Düzce Anneleri Dernek Başkanı Derya Işıldak, Esma Arapoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fatih Ak, Talha Çakmak ve Beyza Çakmak


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar