• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Borcunu İnkar Eden Belediye Başkan Adayı Kim?

Değerli okurlarımız, bugüne kadar hiç kimseden hak etmediğimiz parayı almadık bundan sonra da almayız. Yerel gazeteler malumunuz alınan reklamlar ve ilanlar ile ayakta durmaktadır. Bu Başkan adayından aldığımız sözlü onay ile reklamları yapılmıştır.

Borcunu İnkar Eden Belediye Başkan Adayı Kim?
22.03.2024 - 18:12
Güncelleme 22.03.2024 - 18:16
Haber Merkezi

Düzce'de bir Belediye Başkan adayı hatta başkan, gazetemize kandil ve bayram mesajlarının yanısıra 31 Mart Yerel seçimler için reklam vermek istedi. Reklamları yapıldıktan sonra kesilen faturayı kendilerine ilettiğimiz zaman, faturayı kabul etmeyerek "Bu ilanlar benim İRADEM DIŞI yapılan bir işlemlerdir."  diyerek, fatura iadesinde bulundu. Belediye başkan adayımız, en küçük görüşmeleri ve sözleri "unutarak" inkar edebiliyorsa, seçilirse hangi vaadini hatırlayacak?! Seçildiği belediyeye ne kadar hizmet sağlayabilecek? Yorumu siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz... 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar