• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Öğrencilere 112 Acil Çağrı Merkezinden Konferans

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından, Çağrı Merkezi Hizmetleri öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Tek Acil Çağrı Numarası ‘112’” isimli konferans, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Öğrencilere 112 Acil Çağrı Merkezinden Konferans
21.12.2023 - 16:22
Haber Merkezi

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, 112 Acil Çağrı Merkezi Kalite Koordinasyon ve Değerlendirme Bürosu personeli Özlem Budak ile 112 Acil Çağrı Merkezi Çağrı Karşılama personeli ve aynı zamanda Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu mezunlarından Merve Şen’in katılımıyla gerçekleştirilen konferansta,  ilk olarak Gönül Günaydın Çabukoğlu tarafından 112 Acil Çağrı Merkezi’nin kuruluş aşamaları ve temel işleyişi anlatıldı.  Çabukoğlu konuşmasında, 112 Acil Çağrı numarasının hayati önemini vurguladı.

Konferans, Gönül Günaydın Çabukoğlu’nun ardından Özlem Budak’ın sunumuyla devam etti. Budak, 112 Acil Çağrı Merkezi’nin çalışma koşullarından bahsederek başladığı konuşmasında, acil çağrı karşılama personelinin sahip olması gereken özellikleri ve dikkat etmesi gereken unsurları da detaylandırdı.

Konferansın, öğrencilerin de dikkatini en çok çeken son kısmında ise Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı 2018 mezunlarından Merve Şen, kuruma atanma sürecinden bahsederek öğrencileri cesaretlendirdi.

Konferans öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla son buldu. Konferansın ardından, konuklara Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Büşra Kesici ile Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Özge Akşehirli tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar