• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Başvuru Yapan Adayların Dikkatine

4857 sayılı İş Kanunu’nun 30 uncu maddesi ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yararlananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 22/12/2023 tarihinde İş-Kur tarafından Noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonrası Düzce ilinde istihdam edilmek üzere münhal bulunan sürekli işçi kadrolarına başvuran adaylardan asil olarak yerleşenlerin başvuru be

Başvuru Yapan Adayların Dikkatine
7.02.2024 - 10:36
Haber Merkezi

Asil olarak belirlenen adaylardan başvurusu reddedilen kişi sayısınca adaydan başvuru evrağı alınmış olup İş-Kur tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen kura sonrası belirlenen süre içerisinde evraklarını teslim etmeyen bir aday bulunmaktadır. Bu nedenle 1. Yedek adayın evrakları istenmiştir. Ataması yapılacak personel sayısının 4 katı kadar adayın başvuru evrağı Müdürlüğümüzce oluşturulan Komisyon tarafından incelenmiş ve Sözlü Mülakata girmeye hak kazandıkları belirlenmiştir.
Ekte adı geçen adaylar 8 Şubat 2024 Pazartesi günü saat: 14.00 ‘da Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün “İstanbul Caddesi Valilik Binası D Blok Merkez /DÜZCE” adresine 2. Katta bulunan toplantı salonunda yapılacak Sözlü Mülakata girmeye hak kazanmışlardır.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar