• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

BAŞKAN YANMAZ “ MEVCUT HASTANE FİZİKSEL VE TEKNİK DONADIM AÇISINDAN YETERSİZDİ,”

Başkan Yanmaz 50 yataklı devlet hastanesi temel atma törenine katıldı Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca 50 yataklı devlet hastanesi temel atma törenine katıldı. Karadeniz’in incisi Akçakoca, özellikle yaz aylarında nüfus yoğunluğu yaşarken mevcut hastanenin yetersiz olması nedeniyle 50 yataklı ve daha kapsamlı bir hastane yapımı için başlatılan süreçte temel atıldı.

BAŞKAN YANMAZ “ MEVCUT HASTANE FİZİKSEL VE TEKNİK DONADIM AÇISINDAN YETERSİZDİ,”
4.03.2024 - 13:00
Haber Merkezi

Kapkirli Mahallesi’nde yapılan 50 yataklı hastane için düzenlenen temel atma törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, 65. Dönem Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan, AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, siyasi parti temsilcileri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
 
 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, hastanenin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek ‘İlçemiz mevcut hastanesi hem fiziksel yapı hem teknik donanım açısından yetersiz kalıyordu. Özellikle yaz aylarında yetersiz kalan hastanemizin yenilenmesinde ve yapımında emeği geçen başta sayın valimize,

milletvekillerimize, sağlık il müdürümüze teşekkür ediyorum. Belediye olarak yeni hastanenin yapımında yer belirlenmesi ve inşaatının hızlı ilerlemesi için tüm kolaylıkları sağladık. Devlet eli ile ilçemize yapılan tüm yatırımların önünü açacağız ve kolaylık sağlayacağız. Yeni hastanemizde ilçemizde yaşanan büyük bir sorunu ortadan kaldıracak” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar